اخبار تشکل هامحصولات

یک کتاب تازه از سریِ تربیت با کتاب: کتابخانه تربیتی مربی

مخاطبان اصلی مجموعه «تربیت با کتاب» مربیان و والدینی هستند که بارها در کلاس های تربیتی و یا در جلسه های مشاوره، از اساتید و مشاوران خواسته اند تا کتابی سودمند برای مطالعه خود یا فرزندشان به آنها معرفی کنند؛ اما معمولا پاسخی درخور و قانع کننده نگرفته اند.
در شرایط کنونی، معرفی کتاب های خوبی که پاسخ گوی نیاز تربیتی والدین و مربیان باشند، کار ساده ای نیست و دشوارتر از معرفی چنین کتابی به این دو گروه، پیشنهاد کتاب های جذاب و البته ارزشمند به نوجوان ها است.

برای پر کردن این کمبود و پاسخ به نیاز سه گروه «مربیان و معلمان و مبلغان»، «والدین» . «متربیان نوجوان» به کتاب های سودمند و دارای رویکرد تربیتی، باید کتاب هایی برای هر یک از این سه گروه شناسایی و معرفی شوند.

مجموعه تربیت با کتاب، دستاورد یک طرح پژوهشی با همین هدف است و «کتابخانه تربیتی مربی»، جلد اول از این مجموعه است. در این کتاب 100 عنوان از کتاب های مناسب برای نیازمندی های تربیتی مربیان معرفی شده است.

بخش یک: فلسفه تربیت اسلامی
بخش دوم: اهداف میانی تربیت
بخش سوم: روش های تربیت
بخش چهارم: مخاطب شناسی
بخش پنجم: برنامه تربیتی
بخش ششم: مهارت های مورد نیاز مربی
بخش هفتم: عوامل تربیت (غیر از مربی)
بخش هشتم: موانع تربیت
پیوست ها

برای خرید کتاب می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن : 09199755949 آقای عموئیان، تماس حاص کنید یا به آدرس قم بلوار معلم ساختمان ناشران طبقه سوم واحد 324 انتشارات شفق مراجعه نمائید و یا از طریق فروشگاه های کتاب اقدام فرمائید.
لینک خرید از پاتوق کتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
قالب وردپرس