اخبار تشکل هامحصولات

کتابخانه معرفتی مربی منتشر شد

کتابخانه معرفتی مربی، جلد دوم از مجموعه تربیت با کتاب است که به معرفی 100 عنوان از بهترین و سودمندترین کتاب ها با موضوع های گوناگون برای مربیان پرداخته است.

در مقدمه این کتاب می خوانیم:

معرفی یک کتاب خوب که پاسخ گوی نیاز تربیتی والدین و مربیان باشد کار ساده ای نیست و دشوارتر از آن پیشنهاد کتاب های جذاب و البته ارزشمند است.

معاونت پژوهش موسسه فرهنگی تربیتی مصباخ الهدی برای پر کردن  این کمبود و پاسخ به نیاز سه گروه «مربیان، معلمان و مبلغان»، «والدین» و «متربیان نوجوان» به کتاب های سودمند و دارای رویکرد تربیتی، طرح کلان «تربیت با کتاب» را با هدف شناسایی کتاب هایی برای هر یک از این سه گروه تصویب کرد.

هرچند مخاطبان اصلی این کتاب مربیان هستند، معلمان و مبلغان و حتی والدین نیز با توجه به کتابشناسی های توصیفی موجود در این اثر می توانند کتاب هایی را بیابند که به کارشان بیاید.

برای خرید

می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن 09199755949 تماس حاصل فرمایید. یا از طریق انتشارات شفق (به آدرس: قم بلوار معلم ساختمان ناشران طبقه سوم واحد 324) و سایر فروشگاه های کتاب اقدام فرمائید.

2 نظر در “کتابخانه معرفتی مربی منتشر شد”

    1. قیمت روی جلد کتاب، 26 هزار تومان است. به تدریج در کتاب فروشی های سراسر کشور و در فروشگاه های اینترنتی کتاب هم قابل خرید خواهد بود ان شاالله.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
قالب وردپرس