اخبار تشکل ها

برگزاری نمایشگاه”شهر نشاط” در امامزاده حسین(ع) قزوین توسط گروه آیینه ظهور

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی هدف از برگزاری این نمایشگاه را انتقال غیرمستقیم مفاهیم و معارف اسلامی، آموزش بازی‌های بومی و اسلامی و ترویج آنها در بین خانواده‌ها و ایجاد فضایی سالم و با نشاط برای خانواده‌ها دانست.
وی ادامه داد: تزریق نشاط واقعی با ارائه بازی‌های پرتحرک و تبیین ضرورت استفاده از بازی‌های پرتحرک ذهنی و جسمی به جای بازی‌های رایانه ای، ترویج سبک زندگی اسلامی با بازی‌های جذاب و بومی، ارائه راهکارهای عملی به فعالین فرهنگی برای ورود در عرصه‌های جدید جنگ نرم از دیگر اهداف این نمایشگاه است.
مسئول نمایشگاه “شهر نشاط” اذعان کرد: تقویت خلاقیت و بالابردن قدرت تشخیص کودک و نوجوان در جهت تمییز بازی‌های سالم از بازی‌های غیرسالم، توجه به بُعد سلامت جسم و روان، شناسایی نوجوانان مستعد و دعوت از آنها برای شرکت در کلاس‌های تابستانی و طرح‌های تربیتی از راهبرهای این نمایشگاه است.
این نمایشگاه 21مردادماه افتتاح شده و تا 5 شهریورماه ادامه دارد، میانگین بازدیدکنندگان از این نمایشگاه روزانه 1000نفر است که در صورت افزایش آمار استقبال کنندگان تا دهم شهریورماه برپا خواهد بود.
اسماعیلی زمان بازدید از نمایشگاه “شهر نشاط” را از ساعت 18 تا 23 اعلام کرد و گفت: در این نمایشگاه 14غرفه و 25بازی مختلف ارائه شده است که شامل غرفه‌ی نونهال، استخر بادی، ترامپولین، کندوی عسل مکعب‌های رنگی، کامیون فضایل پله‌ی تقرب، تعاون و گردونه‌ی پازل مخروطی شهر ترافیک، راه رسیدن و راه دشوار شامل صراط مارپیچ تونل کشی، نردبان معلق توپ و تانک یا دشمن شناسی و مسیر نجات و همچنین تونل ابهام یا تونل ورودی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
قالب وردپرس